İSTATİSTİKLER

40 kategori altında, toplam 942 haber bulunmaktadır.

Bu haberler toplam 727342009 defa okunmuş ve 2231 yorum yazılmıştır.

KİŞİYE ÖZEL BİRE BİR MBA & MASTER ETKİNLİĞİ

Giresun Üniversitesinden kamuoyuna şikayet

Kategori Kategori: Üniversite | Yorumlar 1 Yorum | Okunma 496779 Okunma | Yazar Yazan: admin | 04 Eylül 2009 13:08:25

Yeni açılan üniversitelerin bina sorunları devam ediyor. Giresun Üniversitesi İMKB’nın yapacağı rektörlük binasına henüz başlamamasını kamuoyuna şikayet etti.

Giresun Üniversitesi İMKB tarafından yapılacak rektörlük binasına başlanmamasını kamuoyuna şikayet etti.

Üniversiteden “Milli Eğitim Bakanlığı’nın Yaptıracağı Binaya Henüz Başlanamadı” başlığıyla bir açıklama yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığınca, İMKB’nin finansmanı ile, yeni kurulan Giresun Üniversitesi için yapılacak Rektörlük Binasının inşaatına bir türlü başlanamadığının belirtildiği açıklamada şöyle denildi:

“İhaleyi Bakanlıktan alan yüklenici firmanın inşaat ruhsatı alma konusunda karşılaştığı durum, ruhsat alma sorumluluğu yükleniciye ait olmasına rağmen, iş bu haberin yapıldığı tarih itibariyle aşılamadı. Ruhsat konusu, Üniversitemizin dışında, yüklenici ile Belediye arasında bir konu olup; Üniversitemiz, söz konusu inşaata bir an evvel başlanabilmesi için, yer teslimi ve parsel birleştirmesi dahil, üzerine düşen ne varsa, bunların hepsini eksiksiz yerine getirmiştir. Üniversitemiz, inşaata henüz başlanamamış olunması nedeniyle, durumu bir yazı ile Milli Eğitim Bakanlığına intikal ettirerek, Bakanlıktan yüklenici nezdinde gerekli girişimde bulunulması istenmiştir. Kamuoyunun bilgisine saygı ile sunulur.”

 

 | Puan: 10 / 4 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar

ali babacan { 26 Haziran 2011 11:25:00 }
buradan yetkililere sesleniyorum amacım burs falan değil finaller biteli 3 gün oldu burada bekletiliyoruz bu öğretim görevlileri ne yapıyor bilmiyorum çok işleri varsa şayet versinler kağıtları biz okuyalım çok mu zor bir kağıdı okumak da bunca öğrenciyi burada bekletiyorlar kalmadıysam neden bekletiliyorum bu yıl mezun olacağım ama ben de giresun üni. kötü bir izlenime sahip oldu düşünmüyorlarmı diye merak ediyorrum bu öğrenciler burada bekliyor ama yiyecek paraları var mı diye de mi düşünen yok ...
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Arama ARAMA


Anketi Doldur, Hediye Tatil Kazan