İSTATİSTİKLER

40 kategori altında, toplam 942 haber bulunmaktadır.

Bu haberler toplam 715027577 defa okunmuş ve 2231 yorum yazılmıştır.

KİŞİYE ÖZEL BİRE BİR MBA & MASTER ETKİNLİĞİ

17. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor !

Kategori Kategori: Etkinlik Rehberi | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 596591 Okunma | Yazar Yazan: admin | 24 Mart 2010 01:27:21

Türkiye'de yapılmakta olan en büyük yurtdışı eğitim fuarı organizasyonu olma özelliği taşıyan International Education Fairs of Turkey (IEFT), bu yıl 5 Nisan 2010 tarihinde Ankara'da start alacak ve Türkiye'de 7 ilde düzenlenecek.

Mezunlarına Nobel, Pulitzer, ödülleri kazandırmış, önemli siyaset adamları, devlet başkanları, cumhurbaşkanları yetiştirmiş, dünyada saygı duyulan sanat, spor, bilim ve düşünce insanları kazandıran pek çok elit üniversitenin katıldığı 17. (IEFT)Yurtdışı Eğitim Fuarları Türk gençlerinin geleceklerini belirlemelerine yardımcı olacak.

17. (IEFT)Yurtdışı Eğitim Fuarları aşağıdaki şehirlerde düzenlenmektedir;

 5 Nisan Ankara Sheraton Otel
 6 Nisan Adana Hilton Otel
 8 Nisan İzmir Hilton Otel
 10-11 Nisan İstanbul Hilton Otel
 13 Nisan Kıbrıs Hidden Garden Center
 15 Nisan Konya Rixos Oteli
 16 Nisan Eskişehir Albatros Otel
 
Dünya'nın dört bir yanındaki ülkelerden gelen seçkin üniversite ve kolejin, özel olanaklarını sunduğu IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları'nın her dönem farklı ülkeler ağırlıklı olarak yer alıyor ve bu ülkelerin Üniversiteleri çok özel fırsatlarını ve kampanyalarını Türk öğrencilere sunuyorlar. 17. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları rekor düzeyde yurtdışı üniversite ve kolejin katılımını sağlayarak da bir ilke daha imza atıyor; 22 ülkeden 170 eğitim kurumu 17. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına katılıyor.

Dünyada önde gelen eğitim kurumlarını Türkiye’de bir araya getirecek olan 17. (IEFT)Yurtdışı Eğitim Fuarları, katılan okulların pek çok öğrenciye tanıdığı burs imkânları ile adeta bir eğitim festivali havası yaşatacak. Sadece üniversite ya da yabancı dil öğrenme hayali kuranların değil yurtdışında staj, daha geniş iş olanakları ve kariyer imkânı arayanlara da fırsatlar sunan bu çok özel fuar, bu yıl  özel kampanyalar ve geniş burs imkânları ile hemen herkesin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olacak.

17. IEFT Yurtdışı Eğim Fuarları’nda; üniversite lisans, üniversite hazırlık, yüksek lisans, üniversite transfer, doktora, dil okulları, yaz okulları, sertifika, diploma, staj, lise eğitimi ve burslu yurtdışı eğitim konularında, üniversite ve kolej temsilcilerinden bilgi alınabilecek, ücretsiz yurtdışı eğitim seminerlerine katılabilinecek. Ayrıca, British Council, DAAD, Goethe Institute, Fulbright, Austrade and Campus France gibi ülkelerin eğitim ve kültür ataşelikleri tarafından öğrencilere ve velilerine bilgi verilecektir.

Fuarlar esnasında cok önemli seminerler düzenlenmektedir. Seminer konularından bazıları;

- SOAS, UNIVERSITY OF LONDON’da Hazırlık Programları ve Mastır Öncesi Programlar
- Amerika’da Online Mimarlık Eğitimi
- ABD’de staj imkanları
- Sussex Üniversitesi Eğitim imkanları
- Macaristan ve Avusturya’da Üniversite Eğitimi
- İsviçre’de Otel Yönetimi Eğitimi
- Carnegie Mellon’da lisanüstü Mühendislik&Teknoloji Programları
- İngilizce Eğitimi ve Mesleki Eğitim için en iyi yer Avustralya
- Thompson Rivers Üniversite’sinde Eğitim ve Çalışma İmkanı
- SOUTHAMPTON SOLENT UNIVERSITY, TAFE Sistemi ve Faydaları
- Rusya’da Yüksek Öğrenim
- Estonya’da Eğitim
- Kanada’da Work&Study
- Kanada’da Üniversiteye giriş koşulları
- Skema İşletme okulu Uluslar arası Programlar
- I.T dalında bir lisansüstü mühendislik okulu; Telecom Paristech
- İngiltere, LONDON SCHOOL OF COMMERCE’de Eğitim

Halka açık ve ücretsiz olan fuarlar, 12:00 - 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor. Katılımcıları; burs ve çeşitli etkinliklerin beklediği fuarlarla ilgili detaylı bilgi ve online davetiye için www.ieft.com.tr adresinden veya 0 212 244 42 13 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.

 

 | Puan: 10 / 8 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Arama ARAMA


Anketi Doldur, Hediye Tatil Kazan